STREFA PRACOWNIKA

DLA POSZUKUJĄCYCH PRACY…

POSZYKUJEMY KANDYDATÓW NA OPIEKUNÓW z doświadczeniem, ale też wyznających wartość cierpliwości, zrozumienia, troski o dobro podopiecznych, nastawionych na współpracę… ze znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej lub gotowością do odbycia kursu.

GOSPOSIE mile widziane z umiejętnościami utrzymania domu w czystości, również potrafiące DOBRZE gotować…. Z DOŚWIADCZENIEM.

Zachęcam do przesyłania cv osoby zainteresowane nawet jeśli nie ma aktualnie informacji o ofercie pracy, ponieważ gdy ona się pojawi, posiadane przeze mnie Państwa zgłoszenia pomogą przyśpieszyć proces rekrutacji – wyboru kandydata.

*

Jeśli szukasz pracy jako opiekunka, niania lub gosposia i chcesz wziąć w naszym procesie rekrutacyjnym – wypełnij poniższy formularz i wyślij:

Poszukuję pracy jako (można wybrać kilka opcji):
Opiekun osoby starszejNianiaGosposiaOsoba sprzątająca

Praca z zamieszkaniem:
TakNie

Praca w nocy:
TakNie

Posiadam referencje:
TakNie

Posiadam prawo jazdy kat.B:
TakNie

Jestem osobą palącą:
TakNie

Dodatkowe informacje nt. twoich przeciwwskazań do pracy, np. czy masz przeciwwskazania do wykonywania zawodu, np. jestem alergikiem i nie mogę zająć się w razie potrzeby zwierzętami pracodawcy itd.

Podaj datę od kiedy i jak długo chcesz pracować, czy masz zaplanowany urlop (wyjazd wypoczynkowy na zbliżające się wakacje)?

Mogę pracować (można wybrać kilka opcji):
Na godziny (dorywczo)Poniedziałek – piątekPoniedziałek – niedzielaNa stałe (podopieczny wymaga opieki 24h / dobę lub poszukują Państwo pomocy domowej na 24h / dobę)

Podaj w jakich godzinach w odpowiednim dniu (Nie dotyczy opcji "na stałe"):

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Posiadam kurs pierwszej pomocy przedmedycznej:
TakNie, ale jestem gotowa do odbycia kursu i pokryć jego koszta w wysokości około 50złNie i nie zgadzam się na udział w kursie

Posiadam aktualną książeczkę sanepidowską (*opcja nie dotyczy sprzątaczek):
TakNie, ale jestem gotowa do wyrobienia jej na własny kosztNie i nie zgadzam się na wyrobienie jej na własny koszt

Napisz, jakie posiadasz wykształcenie:

Opisz swoje dotychczasowe doświadczenie w zawodzie:

Poniżej napisz "Swój Osobisty List Motywacyjny":

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych przez Agencję w celach marketingowych (wymagane):
TakNie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) (wymagane)
Tak

Skąd dowiedzieli się Państwo o naszej firmie?

UWAGA!

CV wraz ze zdjęciem proszę przesłać na adres: biuro@antosia24.pl

Za pomocą listu motywacyjnego pokaż, jak Twój talent i doświadczenie pomogą przyszłemu pracodawcy w rozwiązywaniu problemów lub osiąganiu lepszych wyników. Na przykład jeśli twierdzisz, że umiesz współpracować, podaj przykład wykorzystania swoich umiejętności współpracy podczas ostatniego stażu, a następnie wykaż, jak to doświadczenie przyniesie korzyści pracodawcy.

Liczy się personalizacja. Napisz list motywacyjny, który w sposób unikatowy przedstawia to, kim naprawdę jesteś, oraz przyszły wpływ, jaki tylko Ty możesz mieć na dobrą współpracę z przyszłym podopiecznym, przyszłym pracodawcą.