O MNIE

Nazywam się Magdalena Kowalska, jestem mgr Zarządzania (Politechnika Śląska). Studia były interesujące, gdyż pomogły mi przygotować się do prowadzenia własnej działalności w pełnym tego słowa znaczeniu.

*

W swojej karierze zawodowej miałam przyjemność pracować jako opiekun osób niepełnosprawnych w Domu Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Opatrzności Bożej w Wodzisławiu Śl. oraz jako opiekun osób starszych w Domu Seniora Czyżyk w Czyżowicach. Doświadczenie to pomogło mi szczególnie zrozumieć potrzeby podopiecznych oraz jakie powinny posiadać predyspozycje kandydatki na opiekunkę, nianię czy pomoc domową.

*

Zależy mi na tym, by osoby potrzebujące odpowiedzialnej opieki, a co za tym idzie – wsparcia, czy chociażby zwykłej, ludzkiej obecności – otrzymały tę pomoc…  Stąd poprzez działalność firmy „Antosia” pragnę wyjść naprzeciw potrzebom współczesnego społeczeństwa.

*

Pracę dyplomową na studiach pisałam z badania satysfakcji pracowników z pracy na przykładzie firmy z Katowic i wiem, jak ważne jest, by zadbać o zgrany zespół pracowników. Ankieta na temat zadowolenia pracowników  z pracy jest konkretnym narzędziem, które przez okresowe, cykliczne badania pomoże wykryć, co jest potrzebne do tego, by usprawniać pracę naszego zespołu pracowników.

Również takim badaniom okresowym będą podlegali nasi pracownicy oraz klienci. Tak przeprowadzone ankiety z satysfakcji jaką odczuwają podopieczni Agencji pośrednictwa pracy „Antosia”, pomogą nam również usprawniać pracę zespołu pracowników.

*

Poniżej przedstawiam dokumenty

potwierdzające ukończone studia oraz kursy:

~*~

~*~

~*~

~*~

~*~

~*~

~*~

~*~

~*~